Loading color scheme


Notice: Trying to get property of non-object in /templates/theme3490/tpls/blocks/header.php on line 22

Samodzielność lokali

Wykonujemy profesjonalne opracowania dokumentacji do złożenia wniosku o wydanie zaświadczeń o samodzielności lokali dla budynków wielorodzinnych, biurowych, handlowo-usługowych. Opracowanie zawiera wykonanie dokładnych pomiarów geodezyjnych lokali, przygotowanie zestawień powierzchni z podziałem na samodzielne lokale oraz sporządzenie mapek dla każdego lokalu oddzielnie. Możemy zająć się uzyskaniem zaświadczeń w Biurze Architektury i Planowania PrzestrzennegoOrientacyjna cena za opracowanie jednego m2 powierzchni użytkowej od 1, 20 zł. Koszt przygotowania dokumentacji i wniosku o wydanie zaświadczeń o samodzielności lokali ustalany jest indywidualnie.

Inwentaryzacje budowlane

Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane istniejących budynków na potrzeby przebudowy, nadbudowy, remontu. Zmierzymy i opracujemy rzuty kondygnacji, elewacji, przekroje, wybrane detale budynku. Orientacyjna cena za opracowanie jednego mpowierzchni użytkowej od 3,0 zł /m2. Cena zależna jest od stopnia szczegółowości opracowania oraz wielkości obiektu.

Kartoteka dla budynku i lokali

Po otrzymaniu zaświadczeń o samodzielności lokali przygotujemy dokumentację do Biura Geodezji i Katastru w celu założenia kartoteki dla budynku i samodzielnych lokali. Możemy przeprowadzić cały proces zakładania kartotek lokali. Orientacyjna cena za opracowanie jednego m2 powierzchni użytkowej zawarta jest w cenie opracowania dokumentacji do uzyskania zaświadczeń o samodzielności lokali. Koszt przygotowania dokumentacji i wniosku do Biura Geodezji i Katastru ustalany jest indywidualnie.

Przedmiary robót

Ponadto wykonujemy przedmiary robót budowlanych do kosztorysów lub dla indywidualnych inwestorów. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy liczeniu powierzchni wykonując kosztorys lub jesteś indywidualnym inwestorem i potrzebujesz wiedzieć ile masz powierzchni np. elewacji lub tynku, bez trudu jesteśmy w stanie ją obliczyć. Cena ustalana jest indywidualnie i zależna od zakresu prac.